0

Remzie Osmani ka vendosur të dobësohet, ja se si.

Remzie Osmani në rininë e hershme ka qenë shumë thatanike, ndërkaq me kalimin e kohës ka shtuar në peshë.

Pas lindjes së fëmijëve, Remzia më nuk e kishte trupin e dikurshëm, ani pse edhe disa kilogram më shumë i shkonin këngëtares, shkruan Kosovarja.

Remzie Osmani tani që është nënë e dy fëmijëve të martuar, e madje gjyshe, po kujdeset shumë më shumë për linjat e saj trupore.

Ajo, sapo ka nisur një rrugë të re dhe qëllimi është krijimi i një linje trupore ideale, për çka do ta ndihmojë Shkenda Dobova dhe qendra e saj e dobësimit.

SHPËRNDAJE