0

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAvip.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Shyhreten dhe të dyja janë pa grim.

Re e vjehërr po duken tejet ndryshe në këtë fotografi./ORAvip/

SHPËRNDAJE