0

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të përfolura kosovare.

Ajo dhe këngëtari i njohur, Gjiko, para pak ditësh u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

E pas lindjes Elita duket se ka humbur shumë peshë e këtë e ka dëshmuar me foton që e ka postuar sot.

Në këtë foto ajo as nuk vërehet që ka lindur. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE