0

Elita Rudi është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAvip.

Elita tani ëstë në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë e gjatë kësaj kohe nuk mungojnë me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur dhe e rregulluar më bukur se asnjëherë më parë./ORAvip/

SHPËRNDAJE