0

Arta Elezaj, është aktorja që u bë e njohur për publikun shqiptar në një kohë shumë të shkurtër.

Aktorja nga Istogu u bë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bënë postime nga më të ndryshme.

Së fundi ‘Xhakarata’ ka publikuar një foto ku duket që e ka tepruar me grim të rënd.

Me pamjen e re nuk do ta njihni atë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE