0

Adelina Tahiri është shumë e përfolur në publik.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto bashkë me burrin e saj, ku shihet shumë e thjeshtë dhe e pagrimosur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE