0

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit, Albatrit Muqiqit dhe tani Egzoma Muqiqi është një prej personazheve më të përfolura në publik e media rozë.

Ajo dhe Albatriti janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave, shkruan ORAinfo.

Egzona krahas angazhimev ,është mjaft aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.

E ne postimin e fundit Egzonën vjen me një imazh pak më ndryshe me një veshje interesante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE