0

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është shumë e përkushtuar në profesion e në familje, Fjollën e gjejmë përherë aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën na tregon sa shumë është mërzitur për nënën në këtë ditë Bajrami./ORAinfo/

SHPËRNDAJE