0

Tolga Gulec është një prej aktorëve më të njohur të kinematografisë turke.

Luajti në shumë filma e seriale dhe në të gjithë u bë pjese e roleve pryesore, përcjell ORAinfo.

Roli që e bëri më të njohur është ai i ‘Gokhanit’ në serialin, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Ai së fundi është ndarë nga gruaja, ajo e la pasi ‘Gokhani’ xhelozonte shumë.

E duket se kjo ka bërë që ai të përfundojë në një gjendje aspak të mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE