0

Cansu Dere është emri i një prej ikonave të kinematografisë turke.

Ajo rrëmbeu pothuajse çdo herë rolet kryesore në pothuajse secilin film e seria që ka luajtur, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Zeynepit’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘nëna’.

Pas serialit duket se ajo ka ndryshuar shumë duke humbur kështu shumë peshë dhe mezi po njihet me këtë pamje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE