0

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinajt.

Ajo komentohet shumë sidomos për paraqitjet e saj mjaft tërheqëse dhe plot stil, përcjell ORAinfo.

Mbrëmë ajo ka qenë e pranishme në festën që ka organizuar vajza e këngëtares,Shyhrete Behlulit.

E me pamjen e saj Lola i ka lënë në hije të gjitha./ORAinfo/

SHPËRNDAJE