0

Gresa Behluli u bë fillimisht e njohur si vajza e këngëtares, Shkurte Fejza.

Ajo më vonë vazhdoi profesionin e nënës duke u bërë kështu këngëtare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Gresa tani po i shijon ditët e fundit të beqarisë dhe për këtë ajo organizoi një festë.

E në këtë festë ishin motrat e saj ato që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE