0

Festë në familjen e Edona Llalloshit, ja përse këtë herë.

Edona Llalloshi është një këngëtare tejet e dashur për publikun kosovar.

Ajo ka tash e disa vite që është pjesë e skenës muzikore kosovare dhe që nga fillimi ka qenë një ndër më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/edona-mp4-3″]

Edona është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private të cilën ajo nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se babai i saj feston ditëlindjen.

E me këtë Edona ka uruar babai i saj.

SHPËRNDAJE