0

Leonita është gruaja e Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Leonita dhe Graniti tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Zonja edhe shtatzënë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar tavolinën që ka shtruar për Taulantin dhe Arbnorën.

Duket se Leonita po iu bën mjaftë muhabet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE