0

Ajo u bë e njohur dhe shumë e pëlqyer për publikun që në daljen e parë.

Gjira Kajtazi ishte këngëtarja që i solli frymë të re muzikës rep në Kosovë, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar jetës së saj private.

Gjira është në pritje të fëmijës së saj të parë dhe në fotot që i poston Gjira shfaqet më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE