0

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAvip.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Fansat i kanë kërkuar Elitës të publikoi një foto duke qajtur dhe ajo e ka bërë këtë.

Por, moderatorja nuk ka treguar arsyen e këtyre lotëve./ORAvip/

SHPËRNDAJE