0

Majlinda Zeka është ish e dashura e reperit të njohur, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

Sidoqoftë, Majlinda vazhdon të shfaqet shumë e lumtur, ku bën pastime të ndryshme në rrjetet sociale.

Sot ajo për ditën e të dashuruarve ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me djalin e saj Roanin.

Duket se Roani është mashkulli i vetëm në jetën e Majlindës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE