0

Elita Rudi është moderatorja kosovare dhe një ndër më të pëlqyerat.

Ajo dhe këngëtari i njohur, Gjiko para pak javësh janë bërë prindër për herë të parë, dhe djalin e tyre e kanë pagëzuar me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

Ajo po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale edhe pas lindjes.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me veshje verore dhe që duket se është kthyer në gjendjen e saj më të mirë pasi lindi djalin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE