0

Roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ishte ai që e bëri edhe më të njohur aktoren Adriana Matoshi.

Ajo ishte pëlqyer qysh në fillim mirëpo, me këtë rol ajo u bë tejet e dashur për publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Sot, ‘Sasa’ feston ditëlindjen e saj të 39-të dhe në këtë ditë mori urime të shumta qysh në orët e para të kësaj dite.

E në këtë ditë, urimin më të veçantë ia bëri vajza e saj Kaona duke I shkruar fjalët më emocionale për nënën e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE