0

Blero është këngëtari i mirënjohur kosovar e cili ka një kohë të gjatë që është pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Përveç me muzikën e tij, ai komenohet shumë sidomos për jetën e tij private, përcjell ORAinfo.

Blero është tejet aktiv në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku nuk mungon me postime nga jeta e tij.

Sot, ai ka publikuar një foto me nënën e tij dhe me një mbishkrim emocionues, Blero uron atë për ditëlindje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE