0

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku është parë tepër provokative në një video që ka postuar në rrjete sociale.

Morena është parë e zhveshur në të brendshme.

Ajo është parë duke u hedhur në borë derisa poshtë saj ka shkruar “Këshilla: Si ta shkrimë borën”.

Bukuroshja kosovare më shumë ka jetuar në Stamboll vitet e fundit derisa herë pas here ajo lanson edhe këngë, siç ishte ajo e fundit me Feron e quajtur “Money”.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/morenna-mp4″]

SHPËRNDAJE