0

Ermira zbulon portretin e djalit në 1 mujorin e lindjes.

Me datën 28 Nëntor, Ermira dhe Goldi u bënë prindër për herë të parë, duke ardh në jetë djali i tyre që e pagëzuan me emrin Gueril.

Që nga ai moment i bukur kemi pasur rastin të shohim postime të shumta të dyshes, por që nuk e zbulonin portretin e vogëlushit, shkruan Kosovarja.

E sot, pasi djali mbushi 1 muaj jetë, publikoj imazhin e këndshëm të Goldit me djalin, duke e zbuluar pak portretin e tij.

Të shtrirë krahë njëri tjetrit babë e bir po duken perfekt së bashku.

SHPËRNDAJE