0

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se ka rregulluar thonjët dhe po i duken shumë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE