0

Cansu Dere është një ndër aktoret më të pëlqyera dhe më të suksesshme turke.

Ajo me rolet e saj u bë e njohur jo vetëm për publikun turk, por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e saj të ‘Zeynepit’ në serialin e njohur ‘Nënë’.

Mirëpo, nga seriali duket se ajo ka ndryshuar aq shumë duke prerë flokët, dhe mezi mund të njihet. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE