0

Genta Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më joshëse të estradës sonë.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me fotot provokuese, përcjell ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Së fundi Genta ka publikuar një foto ku shfaqet me look të ri.

Me flokë të bardha e me shishka, Genta duket një femër krejt tjetër. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE