0

Anita Haradinaj është gruaja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil dhe elegante, përcjell ORAinfo.

Anita është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar disa video ku tregon për herë të parë se djali i saj i madh ndryshe nga nëna dhe babai po bëhet baterist./ORAinfo/

SHPËRNDAJE