0

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë dhe të publikut.

Ajo përveç që komentohet shumë si këngëtare e suksesshme, ajo është e komentuar shumë sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi Qalliun dhe si lidhja ashtu edhe ndarja e tyre bëri bujë të madhe në media.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, Mimoza sot ka postuar një foto ku shihet më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE