0

Njihuni me familjen e aktorit Naser Rafuna.

Është prej aktorëve më të dashur për publikun fal roleve në seriale të ndryshme televizive.

E kemi fjalën për aktorin e njohur Naser Rafuna, i cili kohët e fundit është mjaft aktiv në rrjete sociale, duke ndarë me ndjekësit e tij imazhe të shumta dhe mjaft interesante, shkruan Kosovarja.

Nga këto pamje që i ndan edhe me fansat e tij, ai tregon lumturinë dhe qetësinë brenda familjes së tij tre anëtarëshe.

Naseri është i martuar dhe prind i një djali.

Përndryshe, roli aktual ku po vazhdojmë ta shohim qe një kohë të gjatë është ai i Xhekut, në serialin vendor “Çka ka shpija”.

SHPËRNDAJE