0

Mustafë Muqaj është moderatori i lajmeve në televizionin publik të Kosovës, dhe një ndër më të njohurit në fushën e tij.

Ai është edhe babai i Anitës dhe Lolës, e që poashtu janë shumë të njohura për publikun, përcjell ORAinfo

Ajo që po qarkullon në media këtë kohë është lidhja e tij e re dhe si duket paraqitjen e parë me parteren e tij e ka pasur ne Ballon Shqiptare.

Kujtojmë se bashkëshortja e Mustafës dhe nëna e fëmijëve të tij ka ndërruar jetë para pak vitesh./ORAinfo/

SHPËRNDAJE