0

Loredana e Mozziku janë shumë të dashur për publikun.

Ata para pak kohësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, ashtu si edhe Mozziku.

E sot reperi i njohur ka publikuar një foto shumë të ëmbël të vajzës së tij.

Kjo gjë me siguri do t’i pëlqejë shumë edhe Loredanës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE