0

Ata janë një ҫift shumë i njohur dhe i dashur për publikun.

Loredana Zefi është gruaja e reperit të njohur, Mozzik.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Sonte përmes një postimi, Mozziku ka treguar se kanë shkuar për skijim, bashkë me Loredanën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE