0

Motrat Mustafa para pak ditëve publikuan këngën ‘Qika e nanës’ dedikuar nënës së tyre.

Është kjo kënga e parë që i bëri bashkë të tetë Motrat Mustafa dhe nënën e tyre, përcjell ORAinfo.

Qysh në fillim kjo këngë u bë tejet e pëlqyer dhe mori shumë klikime.

E pas suksesit të kësaj kënge Motrat Mustafa kanë shkuar në Mushtisht tek nëna e tyre, dhe atje ato nuk kanë hezituar ta dëgjojnë të gjitha së bashku këngën e re./ORAinfo/

SHPËRNDAJE