0

Publikohet kënga e motrave Mustafa dedikuar nënës së tyre.

Ato kishin një kohë të gjatë që e paralajmëronin këtë këngë dhe e veçantë e të cilës ishte prania e të gjitha motrave dhe nënave në një klip, përcjell ORAinfo.

Të gjitha motrat bashkë iu prekin me vargjet për nënën e tyre.

Kujtojmë që kjo këngë u bë ‘mollë sherri’ në mes tyre dhe këngëtares Shyhrete Behlulit./ORAinfo/

https://www.youtube.com/watch?v=4x7F18BjsVI

SHPËRNDAJE