0

Motrat Mustafa janë këngëtaret më të njohura të muzikës popullore shqipe.

Ato janë tetë motra dhe pothuajse të gjitha janë të përfshira në fushën e muzikës, përcjell ORAinfo.

Para pak ditëve ato publikuan një këngë për nënën e tyre dhe kjo u pëlqye shumë në publik.

E meqë janë shumë aktive në rrjete sociale sot, dy prej tyre janë bërë gati për dasmë, e dolën nga frizerja me pamje mahnitëse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE