0

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera kosovare.

Këngët e tyre këndohen e dëgjohen nga publiku it ë gjitha moshave, përcjell ORAinfo.

Së fundi ato janë bashkuar tetë motrat dhe kanë bërë një këngë për nënën e tyre.

E kjo këngë ka arritur sukses të madhe dhe sot ato i kanë arritur mbi 5 milionë klikime në Youtube.

Për këtë ato janë shpërblyer nga ky aplikacion./ORAinfo/

SHPËRNDAJE