0

Motrat Mustafa janë këngëtaret që shumë të dashura kosovare.

Këngët e tyre janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në asnjë festë familjare, përcjell ORAvip.

Krahas muzikës, ato janë shumë të përfolura edhe për jetën private, por edhe për raportet e ‘acaruara’ me Shyhreten.

E sot, ato kanë publikuar një foto bashkë me Shkurten, që duket një ‘diss’ për Shyhreten, e cila gjithashtu nuk ka raporte të mira me Fejzën./ORAvip/

SHPËRNDAJE