0

Motrat Mustafa po vazhdojnë të jenë këngëtare shumë të pëlqyera dhe të përfolura kosovare.

Ato për vite i sollën publikun shqiptar këngë që u bënë hite të mëdha, përcjell ORAinfo.

Kënga e tyre e fundit është ajo për nënën e tyre e që i bëri ato tetë motrat bashkë për herë të parë në një projekt.

Ato janë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ato kanë publikuar një foto ku shihet se kanë dalë dy prej tyre, e është Safetja ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE