0

Njomza tashmë është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi ajo e ka rregulluar Engjin, e ia ka bërë flokët ‘bisteka’.

Kaq e bukur po duket ajo edhe me këtë pamje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE