0

Luljeta Përgjeqaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot motra e saj e ka ditëlindjen, ndërsa Lulja e ka uruar me një imazh interesant.

Motra e saj në këtë imazh shfaqet duke pi çaj, dhe pak e rregulluar.

Cili do të jetë reagimi i motrës për këtë gjest të Lules? /ORAinfo/

SHPËRNDAJE