0

U bë e njohur falë nënës të saj.

Engjëllusha Sapihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku tregon qe ka qenë të motra e saj për tu rregulluar.

Në këtë gjendje ka përfunduar… /ORAinfo/

SHPËRNDAJE