0

Gresa Behluli është tani një prej këngëtareve më të përfolura.

Para pak javësh ajo u martua dhe si kanagjegji ashtu edhe dasma e saj bënë bujë në publik e në media, përcjell ORAinfo.

E pas asaj dite, Gresa nuk mungoi me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo edhe motra e saj kanë publikuar foto ku shihet se po realizojnë diçka të re të dyja bashkë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE