0

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana, tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

Gjatë kësaj pritje, është Ariana ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se ka organizuar një Babyshoëer para lindjes.

E në komentin e motrës së Ermalit ‘të bukurat e mija’, nënkuptojmë se fëmija që po vjen në jetë është vajzë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE