0

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është ndër këngëtaret me të ndjekura shqiptare.

E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale për fansat e saj, shkruan ORAvip.

Mjaftë aktive është edhe motra e saj, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se ka ndryshuar ngjyrën dhe stilin e flokëve.

Unidi po duket shumë bukur me pamjen e re./ORAvip/

SHPËRNDAJE