0

Edona Llalloshi vazhdon të jetë këngëtare shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Mjaftë aktive është edhe motra e saj Aida, e cila sot ka publikuar një foto ku shihet pa grim.

E tillë, padyshim se po duket shumë më ndryshe nga ҫ’jemi mësuar ta shohim të grimosur e të rregulluar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE