0

Biona Muqiqi është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Me pamjen e saj, Biona arriti të jetë shumë e pëlqyer dhe e komentuar nga publiku, përcjell ORAinfo.

Duke qenë e tillë ajo posedon shumë ndjekës në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka vizituar dyqanin e kunatës së saj dhe atje veshi fustanin më të bukur që eEgzona ka, me këtë pamje Biona po duket mahnitëse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE