0

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAvip.

Po aq e përfolur sa Adelina është edhe motra e saj, Diana.

Sot, ajo ka publikuar një foo ku shfaqet një super-femër plot stil.

Duket se Diana po bëhet një kopje e motrës. /ORAvip/

SHPËRNDAJE