0

Edona Llalloshi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Mjaft aktiv është edhe Miloti i cili ka publikuar sot një foto me motrën e saj.

Shenja e vendosur në syrin e tij, është gjëja që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE