0

Qëndresa Bajrami është bashkëshortja e moderatorit të njohur shqiptar, Labinot Gashit.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe para pak javësh janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, Qëndresa është më pak aktive në rrjete sociale duke iu përkushtuar rritjes së vajzës.

Por sot, ajo nuk ka mundur të mos e postojë një foto ku shihet një cucëll që e ka marrë dhuratë për vajzën e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE