0

Egzona Muqiqi është tani shumë e njohur për publikun.

Ndonëse u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, është puna dhe paraqitjet e saj ato që e bënë edhe më të komentuar.

Egzona tani menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra dhe krahas angazhimeve që i ka në profesion është tejet aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë dy dhurata për binajkët e saj, e këtë gëzim nuk hezitoi ta publikojë në rrjete sociale./ORAinfo/

SHPËRNDAJE