0

Morena Taraku vazhdon të jetë shumë e përfolur.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Në foton e fundit, Morena shihet se ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve e tashmë e ka bërë ‘neon’.

Me këtë pamje, ajo po duket paksa e ҫuditshme./ORAinfo/

SHPËRNDAJE